پروژه های شاخص
انتخاب رنگ مبل

انتخاب رنگ مبل مناسب با دکوراسیون منزل

انتخاب رنگ مبل مناسب با دکور منزل دغدغه‌ای است که بسیاری از افراد خصوصا خانم‌ها تجربه می‌کنند. مبلمان شما علاوه بر اینکه از نظر اندازه باید با ابعاد فضای شما متناسب باشد، باید با مجموعه دکوراسیون منزل شما نیز هماهنگ باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند مبل را با پرده‌های خانه یا فرش آن ست کنند. ما در این مقاله با شما در مورد نکات مهم در انتخاب رنگ مبل صحبت خواهیم کرد.

انتخاب رنگ مبل

رنگ مبلمان مناسب با اندازه هال

یکی از نکاتی که شما باید در انتخاب رنگ مبل خود به آن دقت کنید ابعاد فضای شما است. اگر شما هال کوچکی دارد اصلا مناسب نیست که از رنگ‌های تیره استفاده کنید. در عوض ما به شما توصیه می‌کنیم که از رنگ آبی، سفید یا سبز استفاده کنید. این باعث می‌شود فضای شما بزرگ‌تر دیده شود.

ست کردن رنگ مبلمان و پرده

یکی از روش‌های انتخاب رنگ مبل مناسب، ست کردن آن با پرده است. ترکیب رنگ‌های فراوانی است که می‌توانید بین پرده و مبل ست کنید. استفاده از پرده آبی و مبل سفید (یا برعکس) یکی از گزینه‌های جذابی است که می‌توانید استفاده کنید و مطمئن باشید که هیچ وقت از مد نخواهد افتاد. انتخاب رنگ مبل کرم در کنار پرده سفید یا طوسی هم انتخاب مناسبی است. اگر دوست دارید از مبل قهوه‌ای استفاده کنید ما پرده کرم را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

انتخاب رنگ مبل

رنگ مبلمان مناسب برای ست کردن با فرش

یکی از روش‌های ست کردن رنگ مبل و فرش استفاده از تکنیک تضاد رنگ است. یعنی بتوانید از رنگ‌های روشن و تیره در کنار هم استفاده کنید. برای فرش‌های تیره مثل سورمه‌ای یا قهوه‌ای می‌توانید از مبل آبی روشن یا کرم استفاده کنید. برای فرش روشن نیز استفاده از مبل سورمه‌ای، قهوه‌ای و سبز می‌تواند مناسب باشد.

انتخاب رنگ مبل

نتیجه‌گیری

در این مقاله سعی کردیم به به اختصار در مورد ویژگی‌های رنگ مبلمان مناسب با ابعاد خان و دو جزء مهم دکور خانه یعنی پرده و فرش صحبت کنیم. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی