پروژه های شاخص

فضای خود رابه سبک مدرن بچینید

فضای خود رابه سبک مدرن بچینید!

اگر به فکر تزئین یک فضا به سبک مدرن هستید ، در اینجا چند مورد است که باید بدانید.

تابلوی هنری

یک اثر هنری بزرگ با یک قاب ساده به دیوار آویزان کنید . هر چه فضا خالی از وسایل اضافه باشد به طراحی این سبک نزدیک شدید.

 

پنجره های بزرگ

دیوارها و پنجره های شیشه ای عظیم ، از کف تا سقف، از دیگر خصوصیات مهم دیگر فضاهای مدرن است. در خصوص اتاق نشیمن  این پنجره ها به نور طبیعی اجازه ورود می دهد و با بازی نور و سایه فضای دلنشین و آرامی را میسازد.

 

خطوط راسته

از خطوط عودی و افقی بیشتر استفاده کنید. ستون ها نقش مهمی در نمایش این خطوط دارند. با محدودیت هر چه کمتر وسایل دکوری به افزایش این خطوط و سکون  سادگی میافزایید.

مبلمان یکپارچه

تمرکز در فضاهای  مدرن بر راحتی و سادگی است. بنابراین مبل این فضا در درجه اول باید بسیار راحت و بعد صورت یک تکه انتخاب شود. استفاده از مبلمان پارچه ای میتواند یکی از بهترین گزینه هاباشد. از الگوهای چاپی وجسورانه بپرهیزید.

 

فضاهای گشوده

دیوارها و فضاهای بسته را کمتر کنید. بیشتر اتاقهای زندگی مدرن دارای یک نقشه کف باز به مناطقی مانند آشپزخانه یا اتاق غذاخوری متصل هستند. این مورد به فضا اجازه می دهد احساس باز ، روشن و جادار کنند. فضاها را میتوانید از لحاظ بصری بدون استفاده از دیوارها محدود کنید مانند استفاده از مبلمان یا پارتیشن ها

 

مصالح مدرن

بتن ، شیشه و فولاد به عنوان مصالح این سبک باعث آرامش ، سبکی و زیبایی هر چه تمامتر فضا شد. با استفاده از این مصالح به هسته ی اصلی مدرنیسم احترام گذاشته اید!

 

رنگ  جسورانه

مبلمان و دکوراسیون سبک مدرن شامل مواد طبیعی و رنگهای خنثی مثل طوسی ، خاکی و سفید است. اما در فضای خود از یک تک رنگ جسورانه مثل زرد یا قرمز یا آبی استفاده کنید.

تزئینات اضافی ممنوع

تزیینات در گوشه گوشه های خانه در این سبک کار غیر ضروری است و برای آرامش بیشتر فضا از قراردهی آنها اجتناب کنید. در انتخاب درها و کابینت ها از موارد ساده تر انتخاب کنید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی